Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

KRASO-bruslení Prostějov

- Rozpis ledu (tréninky)

Rozpis tréninků od 1/1 do 28/1 2019 :

(úprava tréninků je možná, kontrolujte vždy z týdne na týden), změny označeny červeně

den        hodina co kdo kde s kým
st 2/1 7:45-8:40 led oddíl menší+IŠB ZS Monika, Vlaďka, Zuzka
  8:20-9:15 led oddíl větší ZS Monika, Vla'dka, Lucka Š.
čt 3/1 12:45-13:45 led projetí hudeb ZS Monika
nahlášené děti max.5: Komárová, Neumanová, Šindlerová, Vystavělovi A+O
  16:30-17:30 balet skupina 2 tělocvična ZS Aneta
  17:45-18:45 led oddíl ZS Monika, Vlaďka, Lucka S+Š, Zuzka P.
pá 4/1 6:15-7:15 led oddíl ZS  
nahlášené děti max.12: Bečicová, Blažkovy M+N, Mládková, Moserová  
  9:00-10:00 led MŠ Smetanova ZS Monika, Zuzka P+V, Ilona
so 5/1 14:15-15:00 led škola bruslení ZS Jana, Pavlína, Ilona, Štěpánka?, Zuzka P+V?, Anet,
  14:15-15:10 led oddíl menší+IŠB+hokej.   Monika, Lucka S+Š,
  14:50-15:30 led oddíl větší   Lucka S+Š,
závody Chrudim: ml.žačka C: Neumanová, žačka A: Vystavělová, B2 - Blažkovy N+M, Moserová, Šindlerová, B1 - Bečicová
vystoupení na hokeji: Kubová Zuzana
ne 6/1 6:45-7:30 led SYNCHRO ZS Zuzka, Bára Be, Monika
  7:30-8:30 led oddíl+IŠB ZS Monika, Vlaďka, Jana, Lenka
po 7/1 16:45-17:45 gymnastika oddíl menší+IŠB Sokolovna Aneta
  17:45-18:45 gymnastika oddíl větší Sokolovna Aneta
út 8/1 12:45-13:45 led projetí hudeb   Monika
nahlášené děti max.5: Bečicová, Blažkovy M+N, Kovaříková, Soldánová L., Vičarová - STOP STAV
  16:30-17:20 led oddíl menší+IŠB ZS Monika, Vlaďka, Lenka
  17:10-18:00 led oddíl větší ZS Monika, Vlaďka, Lucka S
  18:15-19:15 suchá příprava oddíl větší tělocvična ZS Monika
čt 10/1 12:45-13:45 led projetí hudeb ZS Monika
nahlášené děti max.5: Blažkovy M+N, Letochová, Pekr, Vykydalová - STOP STAV
  16:30-17:30 balet skupina 1 tělocvična ZS Aneta
  17:45-18:45 led oddíl ZS Monika, Vlaďka, Lucka Š, Lenka,
pá 11/1 6:15-6:45 led projetí hudeb ZS Monika
nahlášené děti max.4: Bečicová, Soldánová L.,Vystavělovi A+O - STOP STAV
  6:45-7:30 led SYNCHRO ZS Zuzka P, Bára Be
  9:00-10:00 led MŠ Smetanova ZS Monika, Ilona, Zuzka P+V
so 12/1 8:00-8:50 led oddíl menší+IŠB ZS Vlaďka, Štěpánka, Zuzka V.
  8:40-9:30 led oddíl větší ZS Vlaďka, Štěpánka, Zuzka V.
závody Česká Třebová: B1-Bečicová, Letochová, Pekr, B2-Moserová, Šindlerová, A1-Kovaříková, Vykydalová, mladší žačky C - Komárová, Neumanová, žačky C - Vičarová
závody Louny: Blažkovy M+N ??
ne 13/1 8:00-8:30 led SYNCHRO ZS Zuzka P, Bára Be
  8:30-9:30 led oddíl větší ZS Vlaďka, Lucka S, Zuzka P.
  9:15-10:15 led oddíl menší+IŠB+hokej. ZS Vlaďka, Lucka S., Zuzka P., Ilona
  9:30-10:15 led škola bruslení ZS Jana, Pavlína, Lenka
závody Uherský Brod: nejml.žačky B-Baláková, Fromlová, Palánková, Soldánová; žačka-Vystavělová
po 14/1 16:45-17:45 gymnastika oddíl menší+IŠB Sokolovna Aneta
  17:45-18:45 gymnastika oddíl větší Sokolovna Aneta
út 15/1 12:45-13:45 led projetí hudeb ZS Monika
nahlášené děti max.5: Blažkovy M+N, Krupová, Soldánová L., Vičarová,
  16:30-17:20 led oddíl menší+IŠB ZS Monika, Pavlína, Zuzka P.
  17:10-18:00 led oddíl větší ZS Monika, Lucka S+Š
  18:15-19:15 suchá příprava oddíl větší tělocvična ZS Monika
st 16/1          
vystoupení na hokeji: Blažková Nella    
čt 17/1 12:45-13:45 led projetí hudeb ZS Monika
nahlášené děti max.5: Blažkovy M+N, Klusáčková, Kroupová, Letochová, Stužková  
  16:30-17:30 balet skupina 2 tělocvična ZS Aneta
  17:45-18:45 led oddíl ZS Monika, Lucka S+Š, Pavlína,
pá 18/1 6:15-7:15   projetí hudeb ZS Monika
nahlášené děti max.12: Bečicová, Kubovy D+Z, Mládková, Moserová, Palánková, Velská K+L, Vystavělovi A+O
  9:00-10:00 led MŠ Smetanova ZS Monika, Ilona, Zuzka P+V
so 19/1 8:15-9:15 led oddíl+IŠB ZS Monika, Vlaďka, Lucka Š+S, Jana, Zuzka P.,
  9:15-9:45 led SYNCHRO ZS Zuzka, Bára Be
  9:30-10:30 suchá příprava oddíl menší+IŠB tělocvična ZS Vlaďka
ne 20/1 8:15-8:50 led SYNCHRO ZS Zuzka, Bára Be
  8:50-9:40 led oddíl větší ZS Monika, Vlaďka, Lucka Š+ S.,
  9:35-10:30 led oddíl menší+IŠB+hokej. ZS Ilona, Jana, Vlaďka
  9:45-10:30 led škola bruslení ZS Pavlína, Bára Be, Zuzka P+V, Anet, Anna
závody Břeclav: ml.žačky B - Kubová Z, Neumanová, žačky B - Kubová D., Velská K+L
po 21/1 16:45-17:45 gymnastika oddíl menší+IŠB Sokolovna Aneta
!!! změna 17:45-18:15 balet skupina 1 Sokolovna Aneta
!!! změna 18:15-19:15 gymnastika oddíl větší Sokolovna Aneta
út 22/1 12:45-13:45 led projetí hudeb ZS  
nahlášené děti max.5: Bečicová, Bendová, Konvalina, Soldánová L.,  
  16:30-17:10 led SYNCHRO ZS  
!!! změna 17:10-18:00 led oddíl+IŠB ZS  
  18:15-19:15 suchá příprava oddíl větší těocvična ZS  
čt 24/1 12:45-13:45 led projetí hudeb ZS  
nahlášené děti max.5: Jurášová, Klusáčková, Konvalina, Pekr  
ZRUŠENO!!   balet skupina 1 tělocvična ZS  
  17:45-18:45 led oddíl ZS  
pá 25/1 6:15-6:45 led   ZS  
nahlášené děti max.4: Bečicová, Moserová
  6:45-7:20 led SYNCHRO ZS Zuzka, Bára Be
so 26/1 8:15-9:10 led oddíl menší+IŠB ZS  
  8:50-9:45 led oddíl větší ZS  
  9:30-10:30 suchá příprava oddíl menší+IŠB tělocvična ZS  
závody: Synchro Pardubice tým Zmrzlinky Prostějov
ne 27/1 7:30-8:45 led oddíl větší ZS  
  8:45-9:45 led oddíl menší+IŠB+hokej. ZS  
  9:00-9:45 led škola bruslení ZS  
           
           
           
vystoupení na hokejích: 16/1 Blažková, 16/2 Vystavělová a 20/2 synchro?? - hlaste mi prosím děti.
 
poznámka:   IŠB intenzivní škola bruslení    
    ZS zimní stadion    
           
ODDÍL VĚTŠÍ: Baláková, Grygarová, Fromlová N., Kolářová, Komárová, Kubovy D+Z, Kučerová, Mládková, Neumanová, Palánková, Soldánovy L+M, Stužková, Velské K+L, Vičarová, Vykydalová, Vystavěl, Vystavělová, Zímová
 
ODDÍL MENŠÍ: Atanasová, Bečicová, Blažkovy M+N, Dvořáková, Fromlová E., Jurášová, Klusáčková, Konvalina, Kroupová, Letochová, Machalová, Moserová, Pekr, Sádovský, Šindlerová
 
ODDÍL NEJMENŠÍ:  Binko, Dvořáková, Glaic, Ježková, Jurášová, Klusáčková, Konvalina, Machalová
(zařazení nejmenší platí jen při škole bruslení, jinak platí zařazení dětí do skupiny oddíl menší)
 
IŠB: Bendová, Binko, Číšecká, Glaic, Ježková, Macharová, Sádovský, Zapletal
 
SYNCHRONIZOVANÉ BRUSLENÍ:  Baláková, Bečicová, Blažkovy M+N, Fromlová N., Kroupová, Kubovy D+Z, Letochová, Moserová, Palánková, Soldánová L, Šindlerová, Vičarová, Vykydalová, Zímová
 
ROZDĚLENÍ DO BALETU:
skupina 1: Atanasová, Bečicová, Bendová, Binko, Blažkovy M+N, Dvořáková, Fromlová E., Glaic, Ježková, Jurášová, Klusáčková, Konvalina, Kroupová, Letochová, Machalová, Pekr
skupina 2: Baláková, Grygarová, Fromlová N., Kolářová, Komárová, Kubovy D+Z, Kučerová, Mládková, Moserová, Neumanová, Palánková, Soldánovy L+M, Stužková, Šindlerová, Velské K+L, Vičarová, Vykydalová, Vystavěl, Vystavělová, Zímová

 

TOPlist