Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

KRASO-bruslení Prostějov

- Velká cena města Prostějova

Velká cena města Prostějova 2018 v krasobruslení

Přebor Olomouckého kraje

bude v sobotu 30. března 2019, loňská byla

sobota 24. března 2018

 

zpráva o posledním konání Velké ceny města Prostějova v krasobruslení:

Již od roku 1976 se každým rokem koná i v našem městě svátek krasobruslařů Velká cena města Prostějova.

            

V sobotu 24. března 2018 se na prostějovském ledě uskutečnila Velká cena města Prostějova v krasobruslení, jejíž součástí byl i Přebor Olomouckého kraje. Soutěž se konala pod záštitou Města Prostějova a Olomouckého kraje. Startovalo se v 15 kategoriích.

Stadion hned od brzkého rána rozezněla hudba a zněla po celý den až do pozdních 21hodin. Velká cena odstartovala v 8:30 uvítáním všech rozhodčích, rodičů a dětí. Na led nastoupily kategorie v Projektu Bruslička Cvrček 1 a 2, Benjamin 1 a 2 a Kadet 1 - v této kategorii vyhrála naše Natálka Vykydalová. Z nejmenších v kategorii Cvrček 1 se na výborném 2. místě umístila Viktorka Letochová. V celém průběhu dne se na ledě vystřídali kategorie napříč věkových spektrem, od nejmenších 4letých (kategorie přípravka prvky) až po dospělé. V soutěžích Českého krasobruslařského svazu se v kategorii Nováček starší umístila na krásném třetím místě Nikolka Frömlová a na pátem místě Dominika Palánková. Dál si z našich závodnic dobře vedly v kategorii mladší žačka B Nela Kolářová (4. místo) a Denisa Kubová (5. místo), Martina Soldánová (7. místo). Kategorie žačky B - Lenka Velská 3. místo, žačky A - Aneta Kučerová (6. místo), Anna Vystavělová (8. místo).

Za celý den se na ledě vystřídalo na 140 dětí. Za Prostějov startovalo 49 dětí a celkově za Olomoucký kraj celkem 61 závodníků. Všechny startující děti předvedli výborné výkony!

Letos se dostalo i na exhibiční vystoupení Elišky Hubáčkové a našeho týmu synchronizovaného bruslení ZMRZLINKY.

        

Průběh závodu měl hladký spád a organizaci nelze nic vytknout. Musím poděkovat Domovní správě Prostějov za přípravu prostor a ledu, Městu Prostějov, Olomouckému kraji, sponzorům a hlavně všem rodičům, kteří se podíleli na zdárném průběhu celé Velké ceny Prostějova.

DĚKUJEME VŠEM SPONZORŮM, KTEŘÍ SE PODÍLELI NA CENÁCH PRO DĚTI:

hlavní sponzoři našeho závodu:

   

sponzoři našeho závodu:

 

V průběhu víkendu 3.-4. února 2017 proběhlo Mistrovství České republiky Juniorů v krasobruslení v Náchodě, kde Prostějov zastupovala naše Elizabeta Kořínková a vybojovala krásná 9. místo. Gratulujeme!! Současně se v Náchodě konal i Přebor Seniorů ČR. A tento závod vyhrála naše Eliška Hubáčková !!!

Ještě jednou děkuji Statutárnímu Městu Prostějovu, Olomouckému kraji a všem firmám, které nám pomohly přispět na odměny dětí za jejich skvělé výkony. 

napsali o nás (zkopírujte celý odkaz do vyhledavače) :

https://prostejovsky.denik.cz/ostatni_region/krasobruslarky-ovladly-led-do-prostejova-dojely-z-cele-moravy-20180325.html

fotografie se připravují.... více ve fotogalerii.

Monika Tanečková, trenérka krasobruslení

 

TOPlist