Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

KRASO-bruslení Prostějov

- Soutěže sezóna 2018/2019

Zde naleznete termíny a místa konání soutěží pro sezónu 2018/2019

ŽLUTĚ OZNAČENY JSOU DOPORUČENY

KDY              KDE                                                       

https://www.czechskating.org/kalendar-soutezi

závody ČP (hodnocení ISU):

20.10.2018 VC Nového Jičína, https://www.czechskating.org/files/calendar/2698/46e109f0fb62b8569b27748f00d7eead.pdf

28.10.2018 VC Brna, https://www.czechskating.org/files/calendar/2699/a10c88e51f42b3bfc5a79f0f93e9f369.pdf

PŘIHLÁŠKY: Vystavělová                      

10.11.2018 VC Hradec Králové; https://www.czechskating.org/files/calendar/2701/7e6e2210d43d87ea6eca70974414d356.pdf

PŘIHLÁŠKY: Vystavělová

17.11.2018 VC Icerinku Praha -

23.11.2018 Orlovská pirueta; https://www.czechskating.org/files/calendar/2703/684c17c6b7ed66029b74d1f8a7bc268c.pdf, závod je určen pro tyto kategorie: ČP (ISU) žačky, žáci; ČKS Adult B, žačky B, mladší žačky A, B, nejmladší žačky B -

PŘIHLÁŠKY do 15/11 :

1.12.2018 VC USK Praha; https://www.czechskating.org/files/calendar/2704/4b5ac40fa60caa20c7cf15024f0514a7.pdf;

PŘIHLÁŠKY: http://competition.php5.cz/zavody; Přihlašování závodníků je aktivní od 25.10.2018 do 25.11.2018

8.12.2018 Tatrovácká brusle, Kopřivnice, https://www.czechskating.org/files/calendar/2705/e46c51b896c566fdad50e9220a4641f9.pdf, PŘIHLÁŠKA DO 1/12 2018 : Vystavěl

12.1.2019 VC Uherského Brodu

PŘIHLÁŠKA : Vystavěl, Vystavělová

19.1.2019 VC Břeclavi

2.2.2019 VC Náchoda

9.2.2019 VC Strakonic

16.2.2019 VC Českých Budějovic

23.2.2019 VC Českého Těšína

 

závody ČKS:

so 27.10.2018 Karvinský Kahanec, ČKS - A, B    https://www.czechskating.org/files/calendar/2722/682d5d4c76a72676b1828ef8ae61915e.pdf

závod je určen pro tyto kategorie: juniorky; žačky A, B; ml.žačky A, B; nejml. žačky A, B; nejml.žáci; nováček st.; nováčci chlapci; nováček ml. 

PŘIHLÁŠKA DO 20/10 2018 - Kolářová, Velská Klára a Lenka

so 3.11.2018 Krušnohorská brusle a Ústecká bruslička, https://www.czechskating.org/files/calendar/2723/128ec5f04318d9257fd6ebb0526f56f3.pdf

závod je určen pro tyto kategorie: nováčci mladší dívky A; nováčci starší dívky A; nejmladší žačky A,B; mladší žačky A,B; žačky A,B; juniorky A; Adult A

ne 4.11.2018 Memoriál Karla Diviše, Dvůr Králové n/L, ČKS - C; závod je určen pro tyto kategorie: žačky C; ml.žačky C; ml.žáci  C; nejml.žačky C; nováčci starší dívky C; nováčci chlapci C; nováčci mladší dívky C; Adult B;  mezioddílová soutěž : žačky A; ml.žačky A; ml.žáci  A      

so 17.11.2018 MC Pardubic, ČKS - A, B, https://www.czechskating.org/files/calendar/2724/2973f34718eec91df24e500142ad13b4.pdf ,  soutěž probíhá 23/11 v odpoledních hodinách 13:00-19:30h

PŘIHLÁŠKA DO 9/11 2018 - Blažkovy M+N, Komárová, propozice v šatně na nástěnce

so 17.11.2018 VC Podřipska, ČKS - A, C, závod je určen pro tyto kategorie: Pohár ČKS  C - Nováčci mladší dívky; Nováčci starší dívky;  Žačky nejmladší  C; Žačky mladší  C;  Pohár ČKS A jako mezioddílový - Juniorky; Žačky  A; Žačky nejmladší  A; Nováčci mladší dívky

23.11.2018 Orlovská piruetka; https://www.czechskating.org/files/calendar/2703/684c17c6b7ed66029b74d1f8a7bc268c.pdf, závod je určen pro tyto kategorie: ČP (ISU) žačky, žáci; ČKS Adult B, žačky B, mladší žačky A, B, nejmladší žačky B,

PŘIHLÁŠKA DO 15/11 - Frömlová N., Palánková propozice v šatně na nástěnce

24.11.2018 Slánská brusle, ČKS - C, Bruslička C1, C2, B1;

PŘIHLÁŠKA DO 15/11 2018

25.11.2018 Zlatý Hrozen Hodonín, ČKS - A, B, https://www.czechskating.org/files/calendar/2725/9b19619d69387f63e089ff88140cff8a.pdf

PŘIHLÁŠKA DO 18/11 - Baláková, Kolářová, Kroupová, Kubová Z., Soldánová L., Velská Klára a Lenka, propozice v šatně na nástěnce

1.12.2018 Příbramský kahan, ČKS - A, B, https://www.czechskating.org/files/calendar/2726/808a38057704389bd096e2b6b5dd52b3.pdf

PŘIHLÁŠKA DO 24/11 2018, propozice v šatně na nástěnce

1.12.2018 Novoměstská bruslička, ČKS - C, propozice ve wordu na stránkách www.czechskating.org

PŘIHLÁŠKA DO 23/11 2018, propozice v šatně na nástěnce

8.12.2018 VC Mladé Boleslavi, ČKS - A, B; https://www.czechskating.org/files/calendar/2727/eb4139f62dec771464ebc4d1c0ea2f43.pdf; PŘIHLÁŠKY ON-LINE OD 22/10 DO 2/12

8.12.2018 VC Mělníka, ČKS - C, propozice ve wordu na stránkách www.czechskating.org,

PŘIHLÁŠKA DO 2/12 2018, propozice v šatně na nástěnce

15.12.2018 Vánoční závod Dvůr Králové n/L, ČKS - C, propozice ve wordu na stránkách www.czechskating.org

PŘIHLÁŠKA DO 6/12 2018 - Dvořáková, Konvalina, propozice v šatně na nástěnce

15.12.2018 Chomutovská brusle, ČKS - C, propozice ve wordu na stránkách www.czechskating.org

PŘIHLÁŠKA DO 12/12 2018, propozice v šatně na nástěnce

16.12.2018 Havířovská růže, ČKS - A, B, https://www.czechskating.org/files/calendar/2728/6bfdfb80756cebeacff7dfb033d9d25d.pdf

PŘIHLÁŠKA DO 6/12 2018 - Baláková, Komárová, Soldánová L, Vystavělovi A+O, propozice v šatně na nástěnce

5.1.2019 Dragon Trophy, Brno, ČKS - A, B, https://www.czechskating.org/files/calendar/2731/bb67a4219a6dc09d055b28071e89a9f2.pdf , PŘIHLÁŠKA DO 27/12 2018 - Baláková, Komárová, Kroupová?, Soldánová L., Vystavěl, Vystavělová, propozice v šatně na nástěnce

5.1.2019 Chrudimská bruslička, ČKS - C

12.1.2019 Ještědská brusle, ČKS - A, B

12.1.2019 Lounská bruslička, ČKS - C

12.1.2019 Českotřebovská pirueta, ČKS - C

19.1.2019 VC Litvínova, ČKS - A, B

19.1.2019 Nymburská stuha, ČKS - C

26.1.2019 Mladoboleslavský pohár, ČKS - A, B

26.1.2019 Chebský špalíček, ČKS - C

2.2.2019 Memoriál St. Suka, Brno, ČKS - A, B

2.2.2019 Malá cena Nového Města, ČKS - C

9.2.2019 Křišťálová brusle, Děčín, ČKS - C

16.2.2019 Ledečská pirueta, ČKS - C

16.2.2019 VC Mostu, ČKS - A, B

23.2.2019 MC USK Praha, ČKS - A, B

23.2.2019 Kralupská klička, ČKS - C

2.3.2019 VC Třince, ČKS - A, B

2.3.2019 Smíchovská pirueta, ČKS - C

2.3.2019 Podkrušnohorská bruslička, ČKS - C

9.3.2019 Žebrácká bruslička, ČKS - A, B

9.3.2019 Rokycanské ostří, ČKS - C

16.3.2019 MC Města Kopřivnice, ČKS - A, B

16.3.2019 Zlatá brusle Lovosic, ČKS - A, B

23.3.2019 O pohár starosty města Ostrova, ČKS - A, B

30.3.2019 VC Prostějova, ČKS - A, B, C

30.3.2019 Ledový trojlístek, Černošice, ČKS - C

 

závody Projekt bruslička:

http://www.projekt-bruslicka.estranky.cz/clanky/kalendar-zavodu..html

ne 4.11.2018 Memoriál Karla Diviše, Dvůr Králové n/L, závod je určen pro tyto kategorie: Kadet A2; Kadet A1; Benjamín 2; Benjamín B1;Benjamín B1 – začátečníci; Cvrček C2; Cvrček C1; Tance na ledě – děti

so 24.11.2018 VII. ročník Trutnovské brusličky, závod je určen pro tyto kategorie: Kadet A2; Kadet A1; Benjamín 2; Benjamín B1;Benjamín B1 – začátečníci; Cvrček C2; Cvrček C1, nejml.žačky C, ml. žačky C, PŘIHLÁŠKY DO 16.11.2018, propozice v šatně na nástěnce

so 17.11.2018 VC Podřipska, závod je určen pro tyto kategorie: Kadet A1, Benjamin B1, Cvrček C2, propozice v šatně na nástěnce

1.12.2018 Novoměstská bruslička, Nové Město nad Metují, závod je určen pro tyto kategorie: Kadet A2; Kadet A1; Benjamín 2; Benjamín B1; Cvrček C2; Cvrček C1; PŘIHLÁŠKY do 23/11 -  propozice v šatně na nástěnce

9.12.2018 Pohár města Šumperka, závod je určen pro tyto kategorie A1, A2, B1, B2, C1, C2,

PŘIHLÁŠKY do 29/11 - prozatím nahlášené děti: A1 - Vykydalová, Kovaříková; B2 - Blažkovy M+N, Frömlová N., Kroupová, Moserová, Palánková, Šindlerová; B1 - Atanasová, Bečicová, Letochová, Pekr; C2 - Dvořáková, Frömlová E., Konvalina, propozice v šatně na nástěnce

15.12.2018 Vánoční závod, Dvůr Králové n/L, závod je určen pro tyto kategorie: žačky C, žáci C, ml. žačky C, nejml.žačky C, nováčci st. C, nováčci ml. C, A1, A2, B1, B2, B1-začátečník, C2, C1, tance děti, PŘIHLÁŠKY DO 6.12.-prozatím nahlášené děti: C2 - Dvořáková, Konvalina, propozice v šatně na nástěnce

15.12.2018 Chomutovská brusle, závod je určen pro tyto kategorie: C1, C2, B1, B2, žačky nejml. C, žačky ml. C, žačky C, PŘIHLÁŠKY DO 6.12., propozice v šatně na nástěnce

5.1.2019 Chrudimská bruslička, závod je určen pro kategorie A1, B2, C2, ČKS C - žačky nejml., žačky ml., žačky, ČKS A - žačky ml., žačky, PŘIHLÁŠKY DO 28/12 - B2 - Šindlerová, propozice v šatně na nástěnce

12.1.2019 Českotřebovská pirueta - PŘIHLÁŠKY DO  - Konvalina

26.1.2019 Hronovská bruslička

10.2.2019 Poděbradské ledové srdce

2.2.2019 Malá cena Nového Města nad Metují

 

závody synchronizovaného bruslení:

15.12.2018 Vánoční závod skupin SYNCHROHIZOVANÉHO BRUSLENÍ SANTA CLAUS CUP 2018: pro kategorie mladšího žactva a žactva; PŘIHLÁŠKY DO 31/10 2018

přihlášky do 31/10 - přihlášeny ZMRZLINKY - Baláková, Bečicová, Blažkovy M+N, Fromlová N, Kroupová, Kubová D+Z, Letochová, Moserová, Palánková, Soldánová L., Šindlerová, Vykydalová, Vičarová,  Zímová

26.-27.1.2019 Pardubice SSb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist